Esport Guru/Trader

Hledáme všechny fanoušky Esportu, co by chtěli spojit koníček s prací a věnovat se dále Esportu. Jsme mladá firma s omegalul produktem zaměřeným na Esportové sázení. Pokud tě baví sledovat Esportové zápasy, chceš trochu přičuchnout k sázení a jsi schopen analyticky přemýšlet, neváhej nám napsat.

Pracovní náplň:

  • Sledování a analýza esportových zápasů v reálném čase
  • Práce s matematiky na modelech pro aktuálně nejhranější Esportové tituly
  • Analýza odehraných zápasů
  • Testování nových marketů
  • Tvorba a úprava kurzů

Co očekáváme od tebe:

  • Velmi dobrou znalost jednoho z nejhranějších Esportových titulů (Dota2 / LoL / CS:GO ) případně ( King of Glory / PUBG / Fortnite / Rocket League / Overwatch).
  • Ochota vzdělávat se v tradovacích strategiích a Esportu obecně
  • Schopnost se rychle a správně rozhodovat
  • Časová flexibilita
  • Komunikace v angličtině na denní bázi
  • Zkušenost ze světa sázení výhodou

Nabízíme:

  • Práce na HPP/IČO
  • Práci v Esportu - ideální příležitost spojit koníček s prací
  • Kanceláře blízko metra linky A
  • dynamické prostředí a mladý kolektiv
Víte o někom, kdo by mohl mít zájem?
LOKALITA
LOKALITA

Na Okraji 42, Praha 6, 162 00, Czech Republic

ÚVAZEK
ÚVAZEK

Plný, Částečný, Pracovní smlouva na dobu určitou

OBOR
OBOR

e-sport, analytika

SPOLEČNOST
SPOLEČNOST

Oddin.gg

Ota Špecinger
BENEFITS
  • Multisportka
  • Příspěvek na stravování (stravenky)
  • Home office
  • Sickday (když je kocovina :) )
  • Vzdělávání + Zajímavé workshopy
  • Neomezený přísun kávy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Notebook
  • Neformální oblečení