Data Scientist

Baví tě analyzovat data, přicházet na vztahy mezi nimi a tyto závislosti modelovat s použitím statistiky nebo strojového učení? Programuješ v Pythonu či v Rku? Láká tě pracovat v jednom z aktuálně nejrychleji rostoucích odvětví? Jsme progresivní startup zaměřený na analytiku a modelování esportových zápasů (Dota2, LoL, CS:GO, …) a hledáme dalšího člena do našeho matematického týmu. Tvým primárním zaměřením bude analyzovat historické esportové zápasy a vyvíjet modely, které nám pomohou lépe odhadovat průběh těch budoucích. Pokud je to pro tebe ta pravá výzva, ozvi se nám a pojďme si promluvit o tvé budoucnosti v Oddin.gg. Svez se na rostoucí popularitě esportu a vybuduj s námi produkt, který uspěje na globálním trhu!

Náplň práce:

  • Sběr dat z různých zdrojů, příprava dat a následný návrh a implementace pravděpodobnostních modelů pro esportové zápasy (používáme vše od statistiky až po neuronové sítě).
  • Vývoj produkčního nástroje, který z aktuálních herních dat v reálném čase tvoří sázkové kurzy pro různé sázkové příležitosti jako např. vítěz zápasu, počet zničených věží či který tým jako první dosáhne určitého počtu bodů.
  • Iterace a vylepšování modelů v rámci zpětné vazby
  • Úzká spolupráce v rámci malého týmu matematiků, jsme zvyklí diskutovat nové přístupy a společně přicházet na nejlepší řešení.

Požadavky:

  • Magisterský titul, preferujeme obory jako Matematika, Statistika nebo Informatika.
  • Solidní programovací schopnosti v oblasti zpracování dat, modelování a strojového učení (Python / R).
  • Porozumění běžně používaným statistickým nástrojům a algoritmům strojového učení. Například bys měl/a být schopný/á vysvětlit algoritmus K-means.Body navíc:
  • Zkušenosti s aplikací statistiky nebo strojového učení.
  • Zkušenosti s knihovnami Keras a Tensorflow.
  • Zkušenosti s daty z klasických sportů či přímo esportu výhodou
Víte o někom, kdo by mohl mít zájem?
LOKALITA
LOKALITA

Na Okraji 42, Praha 6, 162 00, Czech Republic

ÚVAZEK
ÚVAZEK

Plný, Částečný, Pracovní smlouva na dobu určitou

OBOR
OBOR

e-sport, analytika

SPOLEČNOST
SPOLEČNOST

Oddin.gg

Prokop Simon
BENEFITS
  • Multisportka
  • Příspěvek na stravování (stravenky)
  • Home office
  • Sickday (když je kocovina :) )
  • Vzdělávání + Zajímavé workshopy
  • Neomezený přísun kávy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Notebook
  • Neformální oblečení